Çelik yapı sistemleri betonarmeye göre daha mı güvenlidir?

Evet. Muslular Çelik Yapı Evleri, betonarme yapılara göre daha hafif olduğu için, deprem kuvvetine daha az maruz kalmaktadır. Çelik yapı elemanları, betonarme gibi kırılgan olmayıp, sünek bir davranış gösterdiği için, deprem kuvvetine daha dayanıklıdır.

Hafif çelik yapı sistemi, yapı elemanlarının taşıyıcı nitelikte olduğu,(duvar-döşeme) ve galvanize hafif çelikten soğuk şekillendirme yönetimi ile üretilen bir yapı şeklidir. Hafif çelik ile 11,5 metreye kadar her türlü yapı yapılabilmektedir.

Uzun ömürlü, sağlam ve güvenlidir. Yüksek ses, ısı ve su yalıtımı sağlar. Ön üretimi fabrikada gerçekleştirilen yapım sistemi, hatasız ve hızlı üretime imkan sağlar. Esnekliği ve hafifliği sayesinde daha verimli deprem performansı sağlar.

Gerekli imar prosedürlerine uygun olduğu sürece, Türkiye'nin dört bir yanına ev yapabilmekteyiz.

Evet. Belirli şartlarla inşa edildikten sonra sökülüp, başka bir yere taşınması mümkündür.

Isı yalıtım özellikleri, evinizin yapılacağı yerin iklim özelliklerine göre hesaplanmakta ve duruma en uygun yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır.

Arsanıza ve size uygun proje çalışmaları yapmaktayız.

Anahtar teslim, projenizin tüm işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve bu şekilde size teslim edilmesidir. Anahtar teslim projelerde Mobilyalar (Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Camsız Kapı, Korniş ve Müşteriye Özel Uygulamalar), Parke ve seramik kaplama gibi uygulamalar eksiksiz yapılmaktadır.

 

Yarı tamamlanmış teslim edilen projelerde ise temel işlemler yapılmaktadır. Çelik kurulumu, iç ve dış duvar işlemleri, elektrik tesisatı ve sıhhi tesisat, şap dökümü gibi işlemler yapılarak teslim edilmektedir.


Whatsapp Destek

Sadettin Can MUSLU

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?